Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

Вінницька обласна дитяча клінічна лiкарня

Інформація про керівництво

Директор
6735_1015.jpg
Заслужений лікар України Паненко В.В. народився 5.01.1965 в с.м.т Сутиски Тиврівського району.
Закінчив педіатричний факультет Вінницького медичного інституту ім. М.І.Пирогова у 1988 році. Після закінчення інтернатури за фахом дитяча хірургія, з 1989 по 1990 роки працював у Вінницькій міській дитячій лікарні №1 лікарем-хірургом.
З 1990 року працював у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні лікарем-хірургом дитячим та лікарем-торакальним хірургом. У 1998-2000 роках працював у Військово-медичному Центрі Військово-повітряних сил України лікарем серцево-судинної хірургії.
З 2000 року - лікар-хірург хірургічно-торакального відділення Вінницької обласної дитячої лікарні, з 2001 лікар-хірург стоматолог Центру медичної допомоги дітям з патологією щелепно-лицьової ділянки.
З березня 2008 року обійняв посаду заступника головного лікаря з хірургічних питань.
З вересня 2010 року призначений на посаду заступника начальника Управління охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА.
З вересня 2014 року працює на посаді головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.
В жовтні 2015 року - депутат Вінницької міської ради 7-го скликання, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Перебуваючи на посаді заступника директора Департаменту охорони здоров’я, приймав безпосередню участь в процесі становлення первинної медичної допомоги на Вінниччині, що покращило доступність і якість медичної допомоги та підвищило ефективність використання державних коштів.
Активно працював над проектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Результатом даної праці стало впровадження проекту Світового банку на Вінниччині та створення сучасного Центру серцево-судинної патології.
З 2014 року працює головним лікарем Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Активно протидіє корупції в медицині. Сприяє підвищенню рівня антикорупційної культури серед медичних працівників. Постійно працює над вдосконаленням роботи лікарні. За період, протягом якого очолює заклад, здійснено реорганізацію структури закладу.
Користується заслуженим авторитетом та повагою серед колег по роботі, батьків пацієнтів, приймає активну участь у громадському житті лікарні та Вінниччини.
Нагороджений : Почесною грамотою управління охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації (червень 2004 року), Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації (2014 рік, 2015 рік)
Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації (23 червня 2012 року),
Подякою Вінницької обласної Ради ( червень 2015 рік) Указом Президента України Петра Порошенко від 20 січня 2018 року, «Про відзнaчення держaвними нaгородaми Укрaїни з нaгоди Дня Соборності Укрaїни» нагороджений почесною відзнакою «Заслужений лікар України».

Контактні дані: тел. (0432) 55-20-07, e-mail: vin_odkl@meta.ua

Інформація про членів наглядової ради
Інформація не надана

Річні звіти керівника та наглядової ради

Річні звіти керівника
Звіт за 2020 рік
Звіт за 2019 рік
Звіт за 2018 рік
Звіт за 2017 рік

Винагороди керівника та членів наглядової ради
Структура , принципи формування і розмір винагороди керівника

Посадовий оклад директора з урахуванняи підвищень та надбавок встановлюється відповідно до вимог наказу міністерства охорони праці та соціальної політики України, міністерства охорони здоров’я України № 308/519 від 05.10.2005 р. «Про впорядкування умов оплати праці та установ соціального захисту населення».
Преміювання , встановлення надбавок за складність та напруженість в роботі до посадового окладу, надання матеріальної допомоги керівнику закладу згідно п 1.7. наказу міністерства охорони праці та соціальної політики України, міністерства охорони здоров’я України № 308/519 від 05.10.2005 р. «Про впорядкування умов оплати праці та установ соціального захисту населення» здійснюється за рішенням органу вищого рівня у межах наявних коштів на оплату праці.


Фактично нарахована заробітна плата керівнику КНП "Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради" Паненку В.В. за 2020 рік становить 405 785 грн.

Рішення суб’єкта управління об’єктами комунальної власності щодо комунального підприємства
Рішення Вінницької обласної ради від 19.05.17 № 346"Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних закладів - об"єктів спільної власності громад сіл, селищ, міст Вінницької області у сфері охорони здоров"я"

Рішення Вінницької обласної ради від 29.09.2015 № 948 "Про погодження укладення договору земельного сервітуту Вінницькою обласною дитячою клінічною лікарнею"