Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

ДП Томашпільський райагроліс”

Загальна інформація

Інформація про заклад

Сайт: http://vinagrolis.com/tomashpilskyi-raiagrolis/

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТОМАШПІЛЬСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС" ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІНОБЛАГРОЛІС"
Дочірнє підприємство «Томашпільський райагроліс» було створено в 2002 році, як філію Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс». Структура підприємства проіснувала до 2006 року, як філії.
В результаті реорганізацій у 2013 році створено дочірнє підприємство «Томашпільський райагроліс» в структуру якого входить Томашпільська та Ямпільська дільниці.
В підпорядкуванні ДП «Томашпільський райагроліс» перебуває 4394 га земель лісового фонду, наданих для ведення лісового господарства. зокрема Томашпільська дільниця – 3908,5 га та Ямпільська дільниця – 485,5 га. Загальний запас насаджень складає 691,84 тис. м3 деревини. Середній річний приріст на 1 га складає 3,0 м3. Середній вік насаджень – 56 років.
В користуванні дочірнього підприємства «Томашпільського райагролісу» знаходяться також 2 об`єкти природно-заповідного фонду загальною площею - 55,5 га : Ботанічний заказник місцевого значення «Стінка» та парк пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Олександрівський парк» .
Ще маємо в користуванні 8199 га мисливських угідь, з них лісові мисливські угіддя 359 га, решта польові.

Загальні положення.
Відповідно до Статуту підприємства, основним видом діяльності дочірнього підприємства «Томашпільський райагроліс» є ведення лісового господарства, яке полягає у здійсненні комплексу заходів з охорони, захисту, раціонального використання та розширеного відтворення лісів. Основні вимоги щодо ведення лісового господарства викладено у ст.64 Лісового Кодексу України.
Замовниками продукції (товарів, робіт та послуг) підприємства можуть бути як бюджетні та господарські установи, підприємства, організації, так і населення.
Дочірнє підприємство «Томашпільський райагроліс» є юридичною особою, має самостійний баланс, веде загальний податковий облік та звітує відповідно до «Положення про бухгалтерський облік на підприємстві». Підприємство працює на загальній системі оподаткування, в тому числі є платником податку на прибуток. [/justify]

Місце знаходження підприємства:
24200, Вінницька обл., Томашпільський район, селище міського типу Томашпіль, ПЛОЩА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 6
електронна адреса tomashpil-lis@ukr.net
тел./факс (04348) 2-15-98

РЕКВІЗИТИ
Рахунок 26004300375668
МФО 302076
Код ЄДРПОУ 35143846

Графік роботи
Понеділок-четверг з 8:00 до 17:00 год
П`ятниця з 8:00 до 16:00 год
обідня перерва з 12:00 до 13:00 год
вихідні дні Субота-Неділя

Головними напрямками діяльності підприємства є:
Лісокористування, лісокультурне виробництво, охорона і захист лісу та ведення мисливського господарства та бджільництво.
Лісокористування являється основним джерелом формування бюджету підприємства.
Велику увагу підприємство приділяє лісокультурному виробництву, яке являється величезним комплексом робіт і включає в себе такі види, як: заготівля насіння лісотворних порід, вирощування посадкового матеріалу, посадку лісу та догляди за ним.
В лісовому розсаднику площа якого складає 7,8 га вирощуються сіянці та саджанці основних лісотворних порід.
В парниковому та тепличному господарстві вирощуються саджанці декоративного посадкового матеріалу шпилькових та листяних порід.
Одним із основних напрямків діяльності підприємства є – охорона і захист лісу, який поділяється на чотири підвиди: охорона лісу від шкідників, хвороб, пожеж і незаконних рубок.
Працівниками ДП «Томашпільський райагроліс» проводять об’їзди всіх обходів, що закріплені за ними а також проводиться роз’яснювальна робота серед населення про відповідальність за шкоду лісовим насадженням.
Підприємство має 8199 га мисливських угідь. На яких проводиться полювання, після проведення роз’яснювальних робіт серед мисливців та місцевого населення щодо охорони, відтворення і раціонального використання державного мисливського фонду та правил полювання.
А також підприємство займається бджільництвом, а саме на території парку с. Благодатне знаходиться пасіка в якій налічується 74 бджоло сімей. Завдяки чому підприємство забезпечує населення медом та бджоло продуктами.


Статут закладу
3576_statut.docx

Структура закладу
0156_1679_struktura.docx
1679_struktura.docx

Основні види діяльності та послуги

Код КВЕД 02.10 Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві (основний);
Код КВЕД 02.20 Лісозаготівлі;
Код КВЕД 02.30 Збирання дикорослих недеревних продуктів;
Код КВЕД 02.40 Надання допоміжних послуг у лісовому господарстві;
Код КВЕД 49.41 Вантажний автомобільний транспорт
Код КВЕД 01.49 Розведення інших тварин
Код КВЕД 01.29 Вирощування інших багаторічних культур
Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису) бобових культур і насіння олійних культур
0156_1679_struktura.docx