Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Вінницької обласної Ради»

Загальна інформація

Інформація про заклад
img_1.jpg (121.71 Kb)Повне найменування закладу: Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Вінницької обласної Ради»

Коротке найменування закладу: КНП «ВОКФПЦ ВОР»

Місцезнаходження лікарні: Комплекс будівель та споруд, буд. б/н, с.Бохоники, Вінницький район, Вінницька область, 23233

Проїзд до закладу:
  • Маршрутним таксі «Вінниця-Рівець» від зупинки міського громадського транспорту «ринок «Урожай»».
  • Маршрутним таксі № 10 А «Корея-Агрономічне» від зупинки міського громадського транспорту «вул. Валентина Отамановського» біля центрального універмагу або «ринок «Урожай»» до зупинки «Протитуберкульозний диспансер».
  • Автобусами маршрутів «Вінниця - Гнівань», «Вінниця - Сутиски», «Вінниця - Ільківка»,, від зупинки міського громадського транспорту «Електромережа».
liam.jpg (12.72 Kb)

Сайт: https://vinobltub.itmed.org/
https://micto.ua/med/inst/terytorialne-medychne-objednannja-ftyziatrija-05484008/

Телефони:
  • реєстратура - (0432) 56-66-60
  • приймальня головного лікаря - (0432) 56-66-32
  • факс - (0432) 56-66-13

Код ЄДРПОУ: 05484008

Цілі діяльності
Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання «Фтизіатрія» є закладом третинного рівня надання протитуберкульозної допомоги населенню області.

Головною метою діяльності закладу є покращення та поглиблення координації і концентрації зусиль в наданні спеціалізованої протитуберкульозної допомоги населенню області, спрямованої на профілактику, раннє виявлення туберкульозу, лікування, зниження інвалідності та смертності населення внаслідок туберкульозу, ефективного і раціонального використання кадрових, матеріальних і фінансових ресурсів, посилення контролюючої та методичної функції при виконанні нормативних документів з фахових питань служби, підвищення фахової відповідальності працівників служби.

Стратегічна мета – максимальне задоволення потреб замовника (пацієнта/клієнта) та суспільства у сфері охорони здоров’я з урахуванням об’єктивних критеріїв оцінки його стану та постійне поліпшування якості надання медичних послуг.
Основними напрямами політики у сфері якості закладу є:
- забезпечення високої якості виконання робіт у сфері лікувально-діагностичної допомоги згідно з вимогами чинного законодавства України, керівних і розпорядчих документів у сфері охорони здоров’я.
- відповідальність керівників усіх рівнів за виконання стратегічного плану роботи;
- встановлення, поширення і застосування найкращих результатів медичної практики;
- підвищення професійного рівня медичного персоналу.

Статут закладу
завантажити файл у форматі PDF


Структура закладу
завантажити файл у форматі PDF

Основні види діяльності та послуги
завантажити файл у форматі PDF

Публічна інформація
Наказ № 82 від 16.06.2020 року "Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію"
завантажити файл у форматі PDF