Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

ОРЕНДА!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області має намір передати в оренду на конкурсних засадах терміном на 2 роки 11 місяців:
- будівлю свинарника (літ. Є), що знаходиться за адресою: вул. Пирогова, б.109, м. Вінниця, площею 299,4 кв.м - для надання провадження діяльності з вирощування грибів, квітів та складської діяльності (Орендна ставка згідно з пунктом 11 Додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 „Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу” зі змінами та доповненнями становить 15%. Базова місячна орендна плата за серпень 2019 року становить 8862,24 грн. без ПДВ).
Орендна плата підлягає щомісячній індексації.
Додатково до орендної плати щомісячно, балансоутримувачем нараховується плата за комунальні послуги та експлуатаційні витрати. Основні вимоги до умов експлуатації об’єктів: використання об`єктів за призначенням, виконання санітарних та протипожежних норм, страхування об’єкту на весь термін оренди. Орендарем відшкодовуються витрати, пов’язані з процедурою вивчення попиту та можливим проведенням конкурсу.
Істотні умови договору оренди:
- будівля свинарника не забезпечена: водопостачанням, водовідведенням, електропостачанням, теплопостачанням, засобами протипожежної безпеки;
-будівля потребує ремонту покрівлі та виконання внутрішньо-оздоблювальних робіт ;
-витрати на проведення капітального ремонту та поліпшення майна (будівлі свинарника) здійснюються за кошти орендаря, без зарахування їх в рахунок орендної плати;
- на утримання будівлі та прилеглої території надається в користування земельна ділянка під будівлею та 2 метри по периметру;

- для під’їзду до орендованої будівлі (свинарника) по території підприємства (лікарні) між сторонами (балансоутримувачем і орендарем) укладається договір сервітуту на платній основі, у встановленому порядку;
-орендоване нерухоме майно (свинарник) та земельна ділянка (для обслуговування та під’їзду) не підлягає приватизації;
- дотримання умов щодо охорони навколишнього середовища та екологічної безпеки;
- повернення майна оформляється актом приймання-передачі, у встановленому порядку;
- за невиконання зобов’язань за договором оренди, зокрема за зміну або розірвання договору в односторонньому порядку, сторони несуть відповідальність встановлену законодавчими актами України та договором;
- умови договору оренди є чинними на весь строк дії договору.
Заяви на оренду приймаються до «08» січня 2020р. включно, до 17.00год. за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, б.7, каб. 05.
Крім заяви подається довідка з державної виконавчої служби територіальних органів про відсутність боргових зобов’язань та проєкт договору оренди нерухомого майна, погоджений з балансоутримувачем.
Телефон для довідок: (0432)- 660-436.

ОРЕНДА!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!


Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області має намір передати в оренду на конкурсних засадах терміном на 2 роки 11 місяців:
- вбудоване приміщення першого поверху будівлі диспансерного відділення, що знаходиться за адресою: вул. Пирогова, б.109, м. Вінниця, площею 14,1 кв.м - для надання медичних послуг або надання послуг із ксерокопіювання документів, відповідно до чинного законодавства. (Орендні ставки згідно з пунктами 18 та 8 Додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 „Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу” зі змінами та доповненнями становить 7% та 20%). Базова місячна орендна плата за серпень 2019 року становить відповідно 807,91 грн. без ПДВ або 2308,31 грн. без ПДВ;
- вбудоване приміщення другого поверху будівлі диспансерного відділення, що знаходиться за адресою: вул. Пирогова, б.109, м. Вінниця, площею 24,1 кв.м - для надання медичних послуг, відповідно до чинного законодавства. (Орендна ставка згідно з пунктом 8 Додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 „Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу” зі змінами та доповненнями становить 20%). Базова місячна орендна плата за вересень 2019 року становить 3335,61 грн. без ПДВ.
Орендна плата підлягає щомісячній індексації.
Додатково до орендної плати щомісячно нараховується плата за комунальні послуги та експлуатаційні витрати. Основні вимоги до умов експлуатації об’єктів: використання об`єктів за призначенням, виконання санітарних та протипожежних норм, страхування об’єкту на весь термін оренди. Орендарем відшкодовуються витрати, пов’язані з процедурою вивчення попиту та можливим проведенням конкурсу.
Заяви на оренду приймаються до 12 грудня 2019р. до 17.00год. включно, за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, б.7, каб.05.
Телефон для довідок: (0432)- 660-436.

ОРЕНДА!

ОГОЛОШЕННЯ !


Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області має намір передати в оренду на конкурсних засадах терміном на 2 роки 11 місяців:
- приміщення першого поверху адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: вул.Соборна, б.15-А, м.Вінниця, площею 17,4 кв.м - для здійснення проектних робіт (Орендна ставка згідно з пунктом 14 Додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 “Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу” зі змінами та доповненнями становить 10%. Базова місячна орендна плата за червень 2019 року становить 1851,23 грн. без ПДВ).
Орендна плата підлягає щомісячній індексації.
Додатково до орендної плати щомісячно нараховується плата за комунальні послуги та експлуатаційні витрати. Основні вимоги до умов експлуатації об’єктів: використання об`єктів за призначенням, виконання санітарних та протипожежних норм, страхування об’єкту на весь термін оренди. Орендарем відшкодовуються витрати, пов’язані з процедурою вивчення попиту та можливим проведенням конкурсу.
Заяви на оренду приймаються до «19» листопада 2019р. до 17.00 за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, б.7, каб.05.
Телефон для довідок: (0432)- 660-436.


ОРЕНДА!

ОГОЛОШЕННЯ !

Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області має намір передати в оренду на конкурсних засадах, терміном на 2 роки 11 місяців:
1) вбудовані приміщення № 113,114 першого поверху хірургічного корпусу, що знаходиться на балансі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова за адресою: вул. Пирогова, б.46, м. Вінниця, площею 144,0 кв.м - для розміщення буфету (з продажу готової їжі). Базова місячна орендна плата за серпень 2018 року становить 11024,19 грн. без ПДВ;
2) частину приміщення першого поверху головного корпусу Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, що знаходиться за адресою: вул. Хмельницьке шосе, б.108, м. Вінниця, площею 24,7 кв.м - для розміщення аптечного пункту. Базова місячна орендна плата за березень 2018 року становить 2666,47 грн.*індекс інфляції березня 2018 року без ПДВ;
3) вбудовані приміщення площею 14,4 кв.м та площею 71,9 кв.м погодинно (24 години на тиждень), що знаходяться на четвертому поверсі будівлі спеціалізованого онко - гематологічного центру Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні за адресою: вул. Хмельницьке шосе, б.108, м. Вінниця - для провадження господарської діяльності з медичної практики. Базова місячна орендна плата за серпень 2018 року становить 17516,86 грн.*індекс інфляції серпня 2018 року без ПДВ;
4) вбудовані приміщення першого поверху адміністративного будинку, що знаходиться на балансі Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за адресою: вул. Симона Петлюри, б.40, м. Вінниця, площею 239,4 кв.м (погодинно - 6 годин робочого дня та згідно навчального графіку) - для розміщення студентської їдальні. Базова місячна орендна плата за серпень 2018 року становить 6853,9 грн. без ПДВ;
5) будівлю магазину (№ 1), що знаходиться на балансі Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру за адресою: вул. Мічуріна, б.32, м. Вінниця, а саме: приміщення площею 12,6 кв.м - для використання під склад; приміщення площею 38,0 кв.м - для здійснення торгівлі продовольчими товарами, крім товарів підакцизної групи. Базова місячна орендна плата за серпень 2018 року становить 2704,41 грн. без ПДВ.
Орендна плата підлягає щомісячній індексації. Додатково до орендної плати щомісячно нараховується плата за комунальні послуги та експлуатаційні витрати. Основні вимоги до умов експлуатації об’єктів: використання об`єктів за призначенням, виконання санітарних та протипожежних норм, страхування об’єктів на весь термін оренди. Орендарями відшкодовуються витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки, процедурою вивчення попиту та можливим проведенням конкурсу.
Заяви на оренду приймаються до «29» листопада 2018 р. до 17.00 за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, б.7, каб. 005.
Телефон для довідок: (0432) - 660-436.

ОРЕНДА!

ОГОЛОШЕННЯ!

Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області має намір передати в оренду терміном на п׳ять років - з нотаріальним посвідченням договору оренди, терміном до трьох років – без нотаріального посвідчення договору, приміщення площею 78,2 кв.м. , а саме:
- № 124 (12,3 кв.м. ), № 125 (37,6 кв.м.), санвузли №№ 85,86,87,88 (7,9 кв.м.), частина коридору № 123 (13,0 кв.м.), частина коридору №89 (7,4 кв.м.) – нумерація приміщень за інвентарною справою, що розташовані на першому поверсі в адмінбудинку по вул. Хмельницьке шосе, 7 для організації їдальні.
Початковий розмір орендної плати за 1,0 м² в липні 2018 р становить: (116,38 х К інфляції за червень 2018р) грн з ПДВ.
Для організації їдальні орендар має право здійснити невід’ємні поліпшення орендованого майна на суму до 80000,0 грн в рахунок орендної плати, а саме : установити (перенести) 1 перегородку 3,5м х 17,0 м., ліквідувати санвузли та виконати оздоблювальні роботи, в тому числі стіни, стелю, підлогу і замінити вікна на металопластикові з профілю архітектурно-ідентичному іншим вікнам адмінбудинку. Зарахування невід’ємних поліпшень проводиться відповідно до «Порядку надання дозволу на здійснення невід’ємних поліпшень об’єкту оренди за рахунок власних коштів орендаря, врахування цих витрат та способи їх відшкодування», затвердженого рішенням 7 сесії 6 скликання обласної ради від 28.10.2011р. № 220.
Орендна плата підлягає щомісячній індексації. Додатково до орендної плати відповідно до чинного законодавства орендарю щомісячно нараховується відшкодування за комунальні послуги та експлуатаційні витрати. Основні вимоги до умов експлуатації об’єкту: використання приміщення за призначенням, виконання санітарних та протипожежних норм, страхування об’єкту на весь термін оренди. Завдаток в розмірі не меншому, ніж орендна плата за перший місяць оренди, який вноситься в рахунок плати за останній місяць. Орендар відшкодовує витрати управління за вивчення попиту на об`єкт оренди.
Заяви на оренду приймаються до 17.00 «25» липня 2018 р. за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, б.7, каб.023. Телефон для довідок: (0432)- 661-408.

1 2 3 4 5 6 ... 11 12 13 14 Вперед
banner 240x200px
Контакти
21100, м.Вінниця,
Хмельницьке шосе, буд.7
Тел. (0432) 66-11-17
Тел. (0432) 66-04-32
Тел. (0432) 66-14-08
Факс (0432) 66-06-27
Бухгалтерія (0432) 66-02-10
E-mail: uskv@ukr.net