Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

Тиврівський будинок-інтернат геріатричного профілю

Загальна інформація

Тиврівський обласний будинок-інтернат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку

6852_dsc_6399-2.jpg (270.43 Kb)
3985_dsc_0559f1_2.jpg (245.53 Kb)

Інтернат створений відповідно до рішення виконкому Тиврівської районної ради депутатів трудящих від 20 вересня 1962 року № 309.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 1991 року № 311 „Про розмежування державного майна України між загальнодержавною (республіканською) власністю і власністю адміністративно-територіальних одиниць (комунальною власністю)" та рішення 10 сесії Вінницької обласної Ради 21 скликання від 30 жовтня 1992 року „Про перелік об'єктів комунальної власності обласної Ради народних депутатів, що передаються в управління обласної державної адміністрації та розмежування майнових інтересів між суб'єктами власності" інтернат віднесений до об'єктів комунальної власності обласної Ради народних депутатів.
Відповідно до рішення 39 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради №864 від 26.09.2019 року внесено зміни в частині повного найменування з Тиврівський будинок-інтернат геріатричного профілю на Тиврівський обласний будинок-інтернат для осіб з інвалідінстю та осіб похилого віку.


Місцезнаходження:22300 Вінницька область, смт. Тиврів, вул. Злагоди, 2

ЄДРПОУ 03188139

Контактні телефони: приймальня (04355) 21582
бухгалтерія (04355) 21156
медичне відділення (04355) 22251
067-430-42-19
факс: (04355) 21582

Електронна пошта: tivrov-bigp@meta.ua


Час роботи адміністрації:

Понеділок-п'ятниця - з 08:00 до 17:00
Обідня перерва - з 13:00 до 14:00
Вихідні: субота, неділя

Сторінка Facebook https://www.facebook.com/tivrovbigp/

Цілі діяльності

Інтернат створений з метою забезпечення належних умов для проживання, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги громадянам похилого віку та інвалідам, які потребують стороннього догляду і допомоги.


Статут закладу

Статут закладу 2021р.

Статут Тиврівського обласного будинку-інтернату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку

Структура закладу

4206_struktura2020_1.jpg (164.12 Kb)

Основні види діяльності та послуги

[justify]Основним завданням інтернату є забезпечення належних умов для проживання, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги громадянам похилого віку та інвалідам, які потребують стороннього догляду і допомоги.
Мешканці інтернату забезпечуються відповідно до встановлених норм:
- житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим
інвентарем та столовим посудом;
- раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі дієтичним, з урахуванням віку і стану здоров'я осіб, що проживають в інтернаті в межах натуральних норм харчування (проміжки часу між прийманням їжі не повинні бути більше, ніж чотири години, останнє приймання їжі організовується за дві години до сну);
- цілодобовим медичним обслуговуванням, консультативною допомогою, стаціонарним лікуванням на базі закріплених лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я;
- слуховими апаратами, окулярами, протезно-ортопедичними виробами, зубним протезуванням, спеціальними засобами пересування (крім моторизованих), медикаментами та життєво необхідними ліками відповідно до медичного висновку;
- комунально-побутовим обслуговуванням (опалення, освітлення, радіофікація, тепло-, водопостачання тощо);
- організацією культурно-масової та оздоровчо-спортивної роботи з урахуванням стану здоров'я і віку мешканців будинку-інтернату;
- умовами, що сприяють адаптації громадян похилого віку, ветеранів війни, праці та інвалідів у новому середовищі.

До інтернату на державне утримання приймаються особи, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої групи, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування у інтернаті та які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом.
Як виняток, до інтернату можуть прийматися особи похилого віку та інваліди, які мають працездатних дітей або родичів, зобов'язаних відповідно до чинного законодавства їх утримувати, якщо вони з об'єктивних причин не можуть цього робити.
У такому разі щодо кожного окремого випадку, на підставі документів, що підтверджують це, приймається рішення колегії Галузевого структурного підрозділу обласної державної адміністрації.
На позачергове влаштування до інтернату мають право ветерани війни та особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до І, II, III категорій згідно із чинним законодавством.
Переважне право на влаштування до інтернату мають ветерани згідно із Законом України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", члени сімей загиблих військовослужбовців.