Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

Комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей»

Інформація про заклад

Інформація про заклад
КЗ "Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" (КЗ "ВОЦСПРД")
Код ЄДРПОУ 39033892
Адреса: 21003 м. Вінниця вул. 1905 року, будинок 12
тел./факс (0432) 67-72-45
e-mail: vin_centre_sprd@ukr.net

Заклад створений згідно рішення 13 сесії 6 скликання Вінницької обласної ради від 18.12.12
№ 447 «Про створення Комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» (скорочена назва КЗ «ВОЦСПРД») на базі ліквідованого Вінницького обласного комунального притулку для дітей «Добро», відповідно до Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Типового положення про центр соціально-психологічної реабілітації дітей, затвердженого Постановою КМУ №87 від 28.01.2004 р. Державна реєстрація закладу здійснена 23.12.2013р. , серія АГ 703233.
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей діє на підставі Статуту, затвердженого рішенням 18 сесії Вінницької обласної ради 6 скликання від 08.11.2013р. № 631. За фінансово-господарською діяльністю відноситься до об’єктів, що не є прибутковими організаціями. Заклад фінансується за рахунок коштів обласного бюджету, є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління якими здійснює Вінницька обласна рада.
Контроль за організаційно-методичним забезпеченням діяльності центру здійснює служба у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації. Центр соціально-психологічної реабілітації дітей відноситься до закладів, підпорядкованих Міністерству соціальної політики.

Цілі діяльності<
cili_diyalnosti.docx

Статут закладу
statut_zakladu_nova_redakciya.docx

Основні види діяльності та послугиosnovni_vidi_diyalnosti_ta_poslugi.docxstatut_zakladu_nova_redakciya.docx