Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

Комунальний заклад „Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини”

Загальна інформація

[INVALID IMG BB CODE] Комунальний заклад "Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини"створений рішенням 15 сесії обласної ради 5 скликання від 16 січня 2008 року. Заклад розміщується в окремому орендованому двоповерховому приміщенні площею 480,3 квадратних метрів.

За адресою: м. Козятин, вул. Пролетарська,91 інд. 22100 тел.:04342-5-35-35,факс:5-35-34
e.mail: mothers.centr@gmail.com
код ЄДРПОУ 35526498
Розрахункові рахунки відкриті в ГУДКСУ у Вінницькій обл. у Козятинському р-ні та м. Козятин та в відділенні ПАТ АБ "Укргазбанк" МФО 320478

Мета роботи центру – запобігання відмові від дітей.
Завдання закладу - надання вагітним жінкам та матерям з дітьми тимчасового житла, знань, умінь та навичок для життя в соціумі.
Категорії, на які поширюються послуги закладу – жінки на сьомому – дев'ятому місяці вагітності та матері з дітьми віком від народження до 18 місяців
В окремих випадках до центру зараховуються вагітні жінки та жінки з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, незалежно від терміну вагітності та віку дітей.

Статут закладу

СТАТУТ

комунального закладу "Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини" затверджений рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04.12.2018 року № 732


statut_11_02_2016_r_.pdf

statut_skan__nova_redakciya.pdf

Організаційна структура закладу
shtat.docx


За штатним розписом передбачено 12 посад
Загальний штат працюючих 13 осіб


Основні завдання закладу
Створення належних психолого – педагогічних і житлово – побутових умов для матерів з дітьми.
Надання безоплатних психологічно – педагогічних, соціально – медичних, соціально – економічних, соціально – побутових, правових та інформаційних послуг клієнтам центру.
Сприяння здобуттю особам, що тимчасово у ньому проживають, освіти, фаху, навичок самостійного життя з дитиною поза межами центру, захист їх прав та інтересів.