_ Ви можете подати он-лайн скаргу щодо недостовірності інформації про діяльність комунального підприємства, розміщеної на цьому веб-сайті, та/або її неактуальності чи неповноти. Доводимо до Вашого відома, що скарги щодо діяльності підприємства у даному розділі розглядатися не будуть.



Шахрайство, знущання, систематичний обман споживачів і жахлива якість води!
Це найгірша компанія з усіх існуючих!
За рік збирається 1200 грн, які потрібно заплатити водоканалу за те, що людина не використовувала! І це лише з одного мешканця!
Куди йдуть ці кошти? В кишеню водоканалу?
На стільки відкрита і неприхована крадіжка!!