Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

Комунальний заклад «Кисляцький навчально-виховний комплекс: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Гайсинського району Вінницької обласної Ради"

Інформація про керівництво

Директор закладу
185965691_1816085351898910_40584057590340358_n.jpg (62.66 Kb)
Порохнявий Дмитро Володимирович
тел. +380977026903
Електронна адреса : demon70986@ukr.net
Біографічна довідка та професійна характеристика

Порохнявий Дмитро Володимирович директор комунального закладу «Кисляцький навчально-виховний комплекс: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Гайсинського району Вінницької обласної Ради»
- народився 13 травня 1986 року у м. Гайсині Вінницької області.
У 2003 році закінчив школу №3 міста Гайсин.
В 2003 році вступив до Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського на педагогічно індустріальний факультет, який закінчив у 2008 році.
Після закінчення університету працював вчителем трудового навчання в СЗШ І-ІІІ ст. с. Зятківці Гайсинського району і по сумісництву вчителем інформатик в НВК: Гайсинської школи - інтернату СЗШ І-ІІ ст. - гімназії до 2010 року.
З 2010 року працюю вчителем трудового навчання, образотворчого мистецтва в Комунальному закладі «Кисляцький навчально-виховний комплекс: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Гайсинського району Вінницької обласної Ради»
З 2011 року по 2014 року навчався в Національному педагогічному університі імені М.П. Драгоманова. М Київ. здобув спеціальність: вчитель шкіл для глухих і слабочуючих; сурдопедагог дошкільних закладів
24 червня 2021 року призначений на посаду директора Кисляцького навчально-виховного комплексу.
Має вищу кваліфікаційну категорію.
Відповідальний, організований, забезпечує умови для реалізації законів України «Про освіту» на основі здійснення особистісно зорієнтованого підходу до дітей з особливими потребами. Виявляючи високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконале володіння ефективними формами та методами управлінської діяльності, забезпечує втілення в практику навчально-виховного процесу актів та нормативних документів щодо соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, інших дітей соціально незахищених категорій, надання якісних освітніх послуг дітям з особливими потребами.
Забезпечує виконання вимог техніки безпеки та охорони праці, а також, у межах компетенції, Закону України «Про цивільну оборону України» щодо захисту життя і здоров’я дітей та трудового колективу.
Директор та педагогічний колектив навчально-виховного комплексу працюють над реалізацією методичної теми «Особистісно зорієнтований підхід у навчально-виховній діяльності закладу як засіб творчого розвитку учителя й учнів з вадами слуху».


Інформація про членів наглядової ради
Наглядова рада не створена

Річні звіти керівника та наглядової ради
Річний звіт директора

Винагороди керівника та членів наглядової ради
Щорічна грошова винагорода надається за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків за умови відсутності порушень виконавчої та трудової дисципліни та здійснюється в межах загальних коштів передбачених кошторисом закладу на оплату праці. Питання про винагороду директора вирішується Департаментом освіти і науки ВОДА за поданням з шкільної профспілкової організації. Розмір щорічної грошової винагороди не може перевищувати одного посадового окладу (ставки заробітної плати) з урахуванням підвищень.
( Додаток 4 до колективного трудового договору. "ПОЛОЖЕННЯ про надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам" п. 2, п. 4, п. 5.)

Рішення суб’єкта управління об’єктами комунальної власності щодо комунального підприємства
Розпорядження
Рішення