Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

Комунальний заклад „Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”

Загальна інформація


Комунальний заклад "Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх"
код ЄДРПОУ 32899527
вул.Пушкіна, 40, м. Вінниця, 21050
телефони (0432) 67-23-91, 52-67-12, 0939433715, 0679846172
електронна пошта vinsportdv@ukr.net

1. МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ
1. Метою діяльності Центру є втілення у життя положень Національної доктрини розвитку фізичної культури і спорту, національних та регіональних програм, які спрямовані на заохочення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом.
2. Основними принципами діяльності Центру є: відкритість, доступність, додержання законності та партнерства у стосунках з фізичними і юридичними особами, ініціативність та активність.
3. Предметом діяльності Центру є пропаганда, організація та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, надання фізкультурно-оздоровчих послуг, забезпечення належних умов для занять, поєднання масових та індивідуальних форм організації фізкультурно-спортивної роботи за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.
4. Центр у своїй діяльності взаємодіє та співпрацює з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, з суб'єктами сфери фізичної культури і спорту, підприємствами, установами, закладами, організаціями усіх форм власності, об’єднаннями громадян та громадянами з метою удосконалення фізкультурно-оздоровчої, спортивної роботи та залучення населення до активного відпочинку.

Сайт: https://opendatabot.ua/c/32899527

Статут закладу
statut_sport_dlya_vsih.doc


Структура закладу
struktura__sdv.docx

Основні види діяльності та послуги
1. Участь у реалізації на обласному рівні державної політики та програм з питань розвитку фізичної культури та спорту.
2. Сприяння організації та проведенню фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності за місцем проживання та відпочинку населення в поєднанні масових та індивідуальних її форм.
3. Проведення просвітницької роботи з питань оздоровлення населення засобами фізичної культури і спорту з метою формування у населення потреб рухової активності та поширення руху «Спорт для всіх».
4. Створення, утримання та забезпечення належного функціонування спортивних споруд усіх типів за місцем проживання та відпочинку населення і створення умов для занять фізичною культурою та спортом.
5. Організація, участь та проведення всеукраїнських та обласних спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів, змагань, конкурсів, показових виступів, фестивалів, спортивних свят.
6. Сприяння розвитку мережі сільських, селищних, міських, районних (далі - місцевих) центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», координація їх діяльності.
7. Сприяння поширенню системи спортивних, фізкультурно-оздоровчих клубів для забезпечення належних умов та задоволення потреб населення щодо занять фізичною культурою і спортом.
8. Здійснення діяльності, спрямованої на формування у населення нових традицій та мотивацій щодо фізичного виховання і культури здоров’я як важливого чинника забезпечення здорового способу життя.