Управління спільної комунальної власності
  територіальних громад Вінницької області

Комунальний заклад „Жмеринський обласний соціальний гуртожиток”

Загальна інформація

Інформація про заклад
20180211_115506.jpg (60.35 Kb)
Юридична адреса: м.Жмеринка, вул.Училищна 9
Службовий телефон: 0(4332) 5-06-65(факс)
Електронна адреса: socgurtoz@i.ua

Цілі діяльності
- забезпечення умов для соціальної адаптації осіб, які проживають у гуртожитку;
- засвоєння норм і цінностей суспільства. формування активної життєвої позиції;
- підготовка до самостійного життя, до створення сім'ї і виховання дітей.

Статут закладу
statut_gurtozhitku.doc

Структура закладу
Штатна чисельність працівників соціального гуртожитку складає 9 штатних одиниць, затверджена рішенням 16 сесії 5-го скликання обласної ради від 19 березня 2008 року №518.
Штатним розписом затверджено 9 штатних одиниць:
директор – 1,
бухгалтер – 1;
педагог соціальний – 1;
адміністратори чергові – 4;
завідувач господарства – 1;
робітник з комплексного обслуговування – 0,5;
прибиральник службових приміщень - 0,5.

Основні види діяльності та послуги
Жмеринський обласний соціальний гуртожиток забезпечує тимчасове проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб з їх числа віком до 23 років, за умови відсутності у них житла та у разі, коли воно є непридатним для проживання.
Забезпечує мешканців тимчасовим житлом терміном до 3-х років та надання їм соціально-побутових, психологічних, соціально-педагогічних, соціально-економічних, соціально-медичних, юридичних та інформаційних послуг.
Основними завданнями гуртожитку є надання соціальних послуг з підтриманого проживання, соціальної інтеграції та реінтеграції особам, які тимчасово в ньому проживають.
Метою діяльності закладу є створення умов для соціальної інтеграції зазначених дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб х їх числа, підготовка їх до самостійного життя. Ця робота проводиться за рахунок індивідуального підходу до кожного клієнта і по розвитку соціально-побутових навичок, веденню господарства, через індивідуальне планування, постановку цілей і шляхів їх досягнення, групової роботи (заняття з елементами тренінгу, відео лекторії, зустрічі з представниками держаних органів, екскурсії), допомога в заощадженні та акумулюванні коштів для придбання власного житла. Психологічна підтримка (особистісний розвиток).